Sympozjum Repudiating Putinism

Zakład Historii Doktryn Politycznych i Prawnych wraz z Northwestern University Research Initiative for the Study of Russian Philosophy and Religious Thought serdecznie zaprasza na sympozjum 'Repudiating Putinism: Human Rights and the Rule of Law in Russian Religious-Philosophical Thought'

Zakład Historii Doktryn Politycznych i Prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Northwestern University Research Initiative for the Study of Russian Philosophy and Religious Thought serdecznie zaprasza do uczestnictwa w anglojezycznym sympozjum pt.: 'Repudiating Putinism: Human Rights and the Rule of Law in Russian Religious-Philosophical Thought'.

Sympozjum odbędzie się 06.06.2023 (wtorek) w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ, ul. Krupnicza 33a, sala nr 103, w godzinach 10.00-14.00

Podczas sympozjum będziemy gościć m. in. prof. Randalla A. Poole z College of St. Scholastica, USA.

Liczymy na owocną dyskusję!

Pełny program sympozjum dostępny jest w załączonym pliku.

Spotkanie Koła Kultury i Prawa wschodniej Słowiańszczyzny

Zaproszenie i program sympozjum 'Repudiating Putinism'

Warsztaty “Freedom/Equality/Law. Historical Perspective”.

Rekrutacja KN Kultury i Prawa Wschodniej Słowiańszczyzny

Zaproszenie i program sympozjum 'Repudiating Putinism'

XXIX zjazd historyków ustroju, prawa oraz doktryn