Konferencja CEENJ w Bratysławie

W dniach 12-13 września 2019 r. dr hab. Iwona Barwicka-Tylek oraz dr Anna Ceglarska uczestniczyły w The XIVth CEENJ Conference "Jurisprudence in Central and Eastern Europe", wygłaszając referat pt. Contemporary Legal Debate in Poland (and Europe).
więcej o Konferencja CEENJ w Bratysławie

Dr Agnieszka Czarnecka w Korei Południowej

W dniach 3-10 czerwca 2019 r. uczestniczyłam w wymianie bilateralnej w ramach porozumienia zawartego przez Uniwersytet Jagielloński z Keimyung University w Daegu.
więcej o Dr Agnieszka Czarnecka w Korei Południowej

Dr Agnieszka Czarnecka w Buffalo

Od 1 kwietnia do 12 maja 2019 r. gościłam jako visiting scholar w University at Buffalo (SUNY), gdzie prowadziłam badania poświęcone znaczeniu wyobraźni w myśleniu politycznym Henry’ego Davida Thoreau. Moją pracę naukową miałam przyjemność konsultować z prof. Alexandrą King z Wydziału Filozoficznego tamtejszego uniwersytetu.
więcej o Dr Agnieszka Czarnecka w Buffalo

Promocja doktorska dr Katarzyny du Vall

9 maja 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji UJ odbyła się uroczystość promocji doktorskich, podczas której swój dyplom odebrała dr Katarzyna du Vall, autorka dysertacji doktorskiej pt.: „Prawo polskie wobec totalitaryzmów w regulacjach Konstytucji RP i Kodeksu Karnego”, przygotowanej pod kierownictwem prof. dr hab. Krystyny Chojnickiej.
więcej o Promocja doktorska dr Katarzyny du Vall

Critical Theory of Adjudication. Lecture by dr. hab. Rafał Mańko

Department of History of Political and Legal Thought would like to invite you to the open lecture of Dr. hab. Rafał Mańko from the University of Amsterdam. The lecture, entitled "Critical Theory of Adjudication: Judicial Decision-Making and the Political", will be held at the Faculty of Law and Administration of Jagiellonian University (Krupnicza Street 33, room 103) on March 29th 2019.
więcej o Critical Theory of Adjudication. Lecture by dr. hab. Rafał Mańko