Egzaminy w sesji zimowej

Planowane terminy egzaminów z przedmiotu: Historia Doktryn Politycznych i Prawnych w sesji zimowej roku akademickiego 2018/2019
więcej o Egzaminy w sesji zimowej

mgr Piotr Eckhardt na konferencji w Brnie

Mgr Piotr Eckhardt uczestniczył w międzynarodowej konferencji Days of Law 2018 odbywającej się na Uniwersytecie Masaryka w Brnie (Czechy) w dniach 15-16 listopada 2018, gdzie również wygłosił referat.
więcej o mgr Piotr Eckhardt na konferencji w Brnie

Wrocław – Zjazd Katedr Historii Doktryn Polityczno-Prawnych

Na dorocznym, już XVII Zjeździe Katedr Doktryn Polityczno-Prawnych (13-15 XI 2018), organizowanym tym razem przez Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Opolski pod hasłem Od niepodległości do niepodległości. Polska myśl polityczna 1918-2018, reprezentowała naszą Katedrę dr hab. Iwona Barwicka-Tylek.
więcej o Wrocław – Zjazd Katedr Historii Doktryn Polityczno-Prawnych

Konferencja Lukka – dr hab. Iwona Barwicka-Tylek

W dniach 25-28 października 2018 r. uczestniczyłam w wyjątkowym jak na standardy konferencyjne spotkaniu w Lukce (niedaleko Pizy, Włochy), którego organizatorem był amerykański Liberty Fund. Trzydniowa dyskusja toczyła się pod hasłem The Liberties of Cities in the Western Tradition.
więcej o Konferencja Lukka – dr hab. Iwona Barwicka-Tylek

W dniach 10 - 12 września 2018 r. przedstawiciele naszej Katedry uczestniczyli w XXVII Ogólnopolskim Zjeździe Historyków Ustroju i Prawa oraz Doktryn Politycznych i Prawnych organizowanym przez Katedrę Historii Państwa i Prawa WPiA UMCS w Lublinie.
więcej o XXVII Ogólnopolski Zjazd Historyków Ustroju i Prawa oraz Doktryn Politycznych i Prawnych