VI Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

W porozumieniu z Katedrą Historii Doktryn Politycznych i Prawnych WPiA UJ mamy przyjemność ogłosić VI edycję Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn Politycznych i Prawnych! Biorąc w nim udziału można zdobyć nie tylko ocenę bardzo dobry z Historii Doktryn, lecz również nagrody książkowe!
więcej o VI Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

"Myślenie o polityce i prawie. Przedmiot - metoda - praktyka"

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że wydana została publikacja "Myślenie o polityce i prawie. Przedmiot - metoda - praktyka". Całość została zredagowana przez zespół redakcyjny w składzie: I. Barwicka-Tylek, A. Czarnecka, M. Jaskólski, J. Malczewski.
więcej o "Myślenie o polityce i prawie. Przedmiot - metoda - praktyka"

"Prawo - Demokracja - Globalizacja" - trzecia publikacja KNHD

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że ukazała się kolejna, już trzecia publikacja naukowa Koła Historii Doktryn Politycznych WPiA UJ, zredagowana przez niezastąpiony zespół redakcyjny w składzie: K. Baran, P. Eckhardt, J. Malczewski, M. Kaliński, "Prawo - Demokracja - Globalizacja", Wydawnictwo Kasper, Kraków 2015.
więcej o "Prawo - Demokracja - Globalizacja" - trzecia publikacja KNHD

"Prawo - Demokracja - Globalizacja" - trzecia publikacja KNHD

Z dumą informujemy, że ukazała się kolejna, już trzecia publikacja naukowa Koła Historii Doktryn Politycznych WPiA UJ, zredagowana przez niezastąpiony zespół redakcyjny w składzie: K. Baran, P. Eckhardt, J. Malczewski, M. Kaliński, "Prawo - Demokracja - Globalizacja", Wydawnictwo Kasper, Kraków 2015.
więcej o "Prawo - Demokracja - Globalizacja" - trzecia publikacja KNHD

Ogólnopolski Zjazd Katedr Doktryn Politycznych i Prawnych

Katedra Historii Doktryn Politycznych i Prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w Ogólnopolskim Zjeździe Katedr Doktryn Politycznych i Prawnych, który odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2014 r. w Krakowie. Jako temat obrad Zjazdu proponujemy: "Myśl polityczno-prawna. Teoria i metodologia."
więcej o Ogólnopolski Zjazd Katedr Doktryn Politycznych i Prawnych