Jest nam niezwykle miło poinformować, iż Pani prof. dr hab. Krystyna Chojnicka została laureatem plebiscytu "Laudacje studenckie 2016" w kategorii "Przyjaciel Studenta".
więcej o prof. dr hab. Krystyna Chojnicka laureatem plebiscytu "Laudacje studenckie 2016"!

Zwieńczenie prac nad Słownikiem Historii Doktryn Politycznych

W piątek 20 maja 2016 o godzinie 16:00 w sali Libraria Collegium Maius UJ odbyła się uroczysta promocja 6. tomu Słownika historii doktryn politycznych, flagowego projektu i naukowej „wizytówki" Katedry Historii Doktryn Politycznych i Prawnych.
więcej o Zwieńczenie prac nad Słownikiem Historii Doktryn Politycznych

Odwołane zajęcia i dyżur prof. Krystyny Chojnickiej (12 maja br.)

Informujemy, że w dniu 12 maja 2016 r. nie odbędą się dyżur i zajęcia prowadzone przez p. prof. Krystynę Chojnicką (seminaria i wykład z Nauczania Społecznego Kościoła).
więcej o Odwołane zajęcia i dyżur prof. Krystyny Chojnickiej (12 maja br.)

dr Agnieszka Czarnecka na ACERP 2016

Z przyjemnością informujemy, że podczas pobytu w Japonii dr Agnieszka Czarnecka w dniach 31 marca-3 kwietnia 2016 r. uczestniczyła w Kobe w The Sixth Asian Conference on Ethics, Religion and Philosophy, gdzie
więcej o dr Agnieszka Czarnecka na ACERP 2016

Asylum: Positive or Negative Duty? Lecture by Dr Bas Schotel

7 kwietnia 2016 r. dr Bas Schotel z Uniwersytetu Amsterdamskiego wygłosi wygład gościnny zatytułowany "Asylum: Positive or Negative Duty?".
więcej o Asylum: Positive or Negative Duty? Lecture by Dr Bas Schotel