Słownik Historii Doktryn Politycznych, tom 6: T-Ż, z suplementem

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że drukiem okazał się szósty i ostatni tom Słownika Historii Doktryn Politycznych. Znalazły się w nim hasła na litery T - Ż, oraz hasła, które z różnych względów nie znalazły się w poprzednich pięciu tomach wydawnictwa.
więcej o Słownik Historii Doktryn Politycznych, tom 6: T-Ż, z suplementem

Słownik Historii Doktryn Politycznych, tom 6: T-Ż, z suplementem

więcej o Słownik Historii Doktryn Politycznych, tom 6: T-Ż, z suplementem

Konferencja "Kto tu rządzi?"

Koło Naukowe Historii Doktryn Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność zaprosić studentów i doktorantów do uczestnictwa w konferencji: "Kto tu rządzi?", która odbędzie się w dniu 26 lutego 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w budynku przy ul. Olszewskiego 2 (sala Refektarz).
więcej o Konferencja "Kto tu rządzi?"

Zimowa sesja egzaminacyjna 2015/2016

Podajemy terminy egzaminów z przedmiotu Historia Doktryn Politycznych i Prawnych, które odbędą się w styczniu i lutym, w ramach zimowej sesji egzaminacyjnej. Zapisy prowadzone będą za pośrednictwem systemu USOS.
więcej o Zimowa sesja egzaminacyjna 2015/2016

Wyniki VI Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn

Mamy przyjemność poinformować, że zorganizowany przez Koło Naukowe Historii Doktryn i Katedrę VI Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn wyłonił zwycięzców. W finale najlepszy okazał się Piotr Mrożkiewicz, a na kolejno - drugim i trzecim miejscu uplasowali się Izabela Jasion i Jan Potyrała. Prócz wyżej wymienionych w gronie laureatów VI Konkursu z Historii Doktryn Politycznych i Prawnych znalazły się jeszcze następujące osoby
więcej o Wyniki VI Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn