Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

W porozumieniu z Zakładem Historii Doktryn Politycznych i Prawnych WPiA UJ, Koło Naukowe Historii Doktryn rokrocznie organizuje kolejne edycje Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn Politycznych i Prawnych. Biorąc w nim udziału można zdobyć nie tylko ocenę bardzo dobry z Historii Doktryn, lecz również nagrody książkowe.
więcej o Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

Obrona pracy doktorskiej mgr A. Ceglarskiej

Z przyjemnością informujemy, że dnia 25 września 2017 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej pt.: „Grecja przedsokratejska od Homera do Herodota. W kierunku pluralizmu społecznego i idei systemu mieszanego” przygotowanej przez doktorantkę naszej Katedry, mgr Annę Ceglarską, pod kierownictwem prof. dr hab. Krystyny Chojnickiej. Tego samego dnia Rada Wydziału Prawa i Administracji UJ zadecydowała o nadaniu mgr Ceglarskiej stopnia naukowego doktora.
więcej o Obrona pracy doktorskiej mgr A. Ceglarskiej

Dr Agnieszka Czarnecka na Tajwanie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 31 maja 2017 r. – podczas trzymiesięcznego pobytu badawczego w ramach wymiany bilateralnej między Uniwersytetem Jagiellońskim
więcej o Dr Agnieszka Czarnecka na Tajwanie

"Filozofia - Polityka - Integracja" - piąta publikacja KNHD WPiA UJ

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że ukazała się kolejna, piąta już, a druga w tym roku publikacja naukowa Koła Historii Doktryn Politycznych WPiA UJ, zredagowana przez niezastąpiony zespół redakcyjny w składzie: P. Eckhardt, J. Malczewski, M. Guzy i M. Kaliński, "Filozofia - Polityka - Integracja", Wydawnictwo Kasper, Kraków 2016.
więcej o "Filozofia - Polityka - Integracja" - piąta publikacja KNHD WPiA UJ

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że ukazała się kolejna, czwarta już publikacja naukowa Koła Historii Doktryn Politycznych WPiA UJ, zredagowana przez niezastąpiony zespół redakcyjny w składzie: P. Eckhardt, J. Malczewski, M. Guzy i M. Kaliński, "Kto tu rządzi? Suwerenność w filozofii polityki i prawa", Wydawnictwo Kasper, Kraków 2016.
więcej o "Kto tu rządzi? Suwerenność w filozofii polityki i prawa" - czwarta publikacja KNHD